Sty 052013
 

Po zaciekłej walce z chorobą zmarł dzisiaj założyciel i wieloletni prezes GKF-u, Smok Fandomu i przyjaciel wielu z nas, Krzysztof Papierkowski.

Tym, którzy go znali, nie trzeba więcej mówić. Tym, którzy nie mieli tej okazji, musi wystarczyć: żałujcie, bo to był wspaniały człowiek.

Krzysztofie, będzie nam Ciebie bardzo brakować.

 Posted by at 21:18

  10 komentarzy to “Krzysztof Papierkowski”

 1. Znałem Krzyśka tyle lat… Całe niedorosłe i pół dorosłego życia. Jestem w szoku i wielkim smutku. Nie jestem w GKF ale to był CZŁOWIEK WIELKIEGO FORMATU który poświecił się pracy z młodzieżą – młodszą i starszą. był przykładem dla nas.
  Nie wyobrażam sobie tej straty.

 2. Od zawsze bardzo Cię podziwiałem. Dzięki Tobie jestem w GKF-ie. Gdy dowiedziałem się o chorobie, mocno trzymałem kciuki. Byłeś Przyjacielem dla tak wielu. Jest mi bardzo smutno. Do zobaczenia – kiedyś.

 3. Szkoda. Wielka szkoda, że tak szybko odszedł.
  Zdolny człowiek potrafiący realizować swoje marzenia.
  Żegnaj Krzysztofie.

 4. To był wielki człowiek, człowiek czynu, odkąd pamiętam moją przygodę z GKF-em był tam Krzysztof. Pamiętam go jako niezwykle silnego człowieka który trzymał utrzymywał GKF żelazną ręką, był dla nas przykładem determinacji i zaangażowania. GKF był organizacją która w ogromnym stopniu ukształtowała moją osobę a, on był jej głównym budowniczym i filarem. Odczuwam smutek 🙁 i poczucie straty

 5. Poznałem Krzysia w innych czasach, w innym systemie i na innym konwencie. Cóż można napisać w takiej sytuacji, gdy ktoś przewija się przez twoje życie przez prawie 30 lat ? Mnie brakuje słów, podobnie jak moim dziewczynom. Może tyle, że właśnie skończyła się pewna epoka i pewnie nie tylko dla mnie. Pocieszam się tylko, że Krzyś zmienił wachtę, zabiera się za organizację „Heavenconu” i kiedyś się spotkamy gdy zgłoszę się po akredytację.
  Wyrazy współczucia dla Rodziny i GKF-u od „angoli”

 6. Na zawsze w pamięci mi pozostanie obraz Papiera z jego wąsem, nieodłącznym niegdyś „Extra mocym”, którym zaciągał się po same pięty i niespożytą energią, zaraźliwym entuzjazmem. WIELKI był to człowiek

 7. Żegnaj Krzysiek….i do zobaczenia.

 8. Papier. Tubalny, zdecydowany głos i ciepły, przyjacielski uśmiech. Będę pamiętał.
  Tomasz Kołodziejczak

 9. Ogromny żal, ból i niepowetowana strata.
  Będzie nam Ciebie brakować.
  Wyrazy współczucia Rodzinie.

 10. Brak mi slow.
  R.I.P.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Shares
займ на карту быстро payday installment loans займы на карту