Polaris – Sesje RPG

 

Zapraszamy do zgłaszania się na sesje RPG. Zgłoszenia mailowe proszę kierować na polaris@gkf.org.pl.
Decyduje kolejność zgłoszeń, przy limicie określonym przy opisie sesji. Jeżeli osoba, która się zgłosiła, nie pojawi się na czas na konwencie, na jej miejsce wskakuje kolejna z listy.

Można zapisywać się na obie sesje, ale należy zaznaczyć w mailu swoje preferencje. Bez tego uznamy, że sesja, którą wymieniliście jako pierwszą ma priorytet.

 

Sesje:

System: Savage Worlds
Mistrz Gry: Janusz 'JPCannon’ Otto-Pawlicki
Motyw przewodni: Sci-Fi
Limit graczy: 5
Opis:
Wciel się w rolę kosmicznego stróża prawa sprzątającego najbardziej zapuszczone śmieci z planety potocznie nazywanej „Wysypiskiem”. Każdy dzień w tej zapadłej dziurze to nie lada wyzwanie nawet dla doświadczonego Agenta Ochrony Ludności, a co dopiero gdy sprawa może zaważyć o losie całej lokalnej komórce stróżów prawa. Przywdziej mundur A.O.L i sprawdź swoje poczucie sprawiedliwości w przygodzie SF „Prawo Astrates”

 

System: Nowy Świat Mroku – Śmiertelnicy
Mistrz Gry: Jeremi Baka
Motyw przewodni: Urban Fantasy
Limit graczy: 5
Opis:
Gracze wcielą się w postacie grupy badaczy miejskich – ludzi zafascynowanych przeszłością kryjącą się w budynkach i dokumentacją tego co w nich odkryją (tacy Badacze Tajemic). Pewnej nocy wyruszają na eksplorację miejsca, które jest prawdziwym skarbem pośród starych budowli. Okaże się, że ich kolejna wyprawa może stać się koszmarem, a ciekawość naprawdę prowadzi do piekła.

 Posted by at 13:53

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>