Kolportaż

 

Dział Kolportażu pełni kilka ważnych funkcji w GKF. Po pierwsze jest odpowiedzialny za rozprowadzanie naszych wydawnictw. Nie mniej ważnym zadaniem jest zaopatrywanie naszej biblioteki w książki. Ponadto poprzez ten Dział członkowie mogą zaopatrywać się w nowe książki i komiksy po cenach hurtowych.
Szef Działu Kolportażu Janusz Piszczek

Kontakt:
janusz.piszczek@gdansk.agora.pl
tel. domowy (58) 3020930 po 17.00
tel. komórkowy 510022037

Zamawianie wydawnictw GKF
Nasze pozycje można kupić drogą wysyłkową. Ich sprzedażą zajmuje się szef Działu Kolportażu, z którym prosimy w związku z tym się kontaktować.
Praktykujemy dwa sposoby sprzedaży wysyłkowej naszych publikacji:
• wysyłka za zaliczeniem pocztowym;
• wpłata na konto GKF należności (koszt publikacji plus koszt przesyłki listem poleconym) i wysłanie zamówienia.
Wysyłka za zaliczeniem pocztowym jest niestety droższa. Do ceny wydawnictw należy doliczyć ok. 11 zł za przesyłkę. Nie ukrywam, że druga forma wysyłki jest tańsza (dla Was) jak i wygodniejsza (dla nas). Wpłacacie na konto GKF należność za wydawnictwa i opłatę pocztową (na odwrocie przekazu napiszcie, za co płacicie!!!). Wysyłka jest realizowana listem poleconym w ciągu 10 dni (zwykle szybciej) od wpłynięcia pieniędzy na konto GKF. Informacja dla członków KCzK – możecie wpłacać za publikacje po otrzymaniu przesyłki.

Konto bankowe GKF:
Volkswagen Bank
Numer konta: 42 2130 0004 2001 0671 8241 0001

W związku z niecnymi praktykami banku, który nie zawsze podaje, za co płacicie pieniądze na nasze konto, uprasza się po dokonaniu wpłaty na konto o przesłanie informacji, za co zapłaciliście (mailem, telefonicznie, pocztą). Dziękujemy.

 Posted by at 17:38