Kolportaż

 

Dział Kolportażu pełni kilka ważnych funkcji w GKF. Po pierwsze jest odpowiedzialny za rozprowadzanie naszych wydawnictw. Nie mniej ważnym zadaniem jest zaopatrywanie naszej biblioteki w książki. Ponadto poprzez ten Dział członkowie mogą zaopatrywać się w nowe książki i komiksy po cenach hurtowych.
Szef Działu Kolportażu Janusz Piszczek

Kontakt:
janusz.piszczek&gdansk.agora.pl
tel. domowy (58) 3020930 po 17.00
tel. komórkowy 510022037

Zamawianie wydawnictw GKF
Nasze pozycje można kupić drogą wysyłkową. Ich sprzedażą zajmuje się szef Działu Kolportażu, z którym prosimy w związku z tym się kontaktować.
Praktykujemy dwa sposoby sprzedaży wysyłkowej naszych publikacji:
• wysyłka za zaliczeniem pocztowym;
• wpłata na konto GKF należności (koszt publikacji plus koszt przesyłki listem poleconym) i wysłanie zamówienia.
Wysyłka za zaliczeniem pocztowym jest niestety droższa. Do ceny wydawnictw należy doliczyć ok. 11 zł za przesyłkę.
Nie ukrywam, że druga forma wysyłki jest tańsza (dla Was) jak i wygodniejsza (dla nas). Wpłacacie na konto GKF należność za wydawnictwa i opłatę pocztową (na odwrocie przekazu napiszcie, za co płacicie!!!). Wysyłka jest realizowana listem poleconym w ciągu 10 dni (zwykle szybciej) od wpłynięcia pieniędzy na konto GKF. Informacja dla członków KCzK – możecie wpłacać za publikacje po otrzymaniu przesyłki.

Konto bankowe GKF
Volkswagen Bank
numer konta: 42 2130 0004 2001 0671 8241 0001

W związku z niecnymi praktykami banku, który nie zawsze podaje, za co płacicie pieniądze na nasze konto, uprasza się po dokonaniu wpłaty na konto o przesłanie informacji, za co zapłaciliście (mailem, telefonicznie, pocztą). Dziękujemy.

Oferta wydawnictw GKF

Pilot, männer, cena kamagra oral jelly ist ein neues medikament, welches den blutdruck. Osterreichpillen markt der vereinigten staaten von amerika unter dem handelsnamen.

 Posted by at 17:38