Kontakt

 
Sprawy ogólne i programowe:

Koordynator Piotr Mazurowski
tel. 601173742, p.mazurowski&drotest.com.pl

Sprawy finansowe i kwaterunkowe:

Zastępca koordynatora ds. finansowych Bogusław Gwozdecki
tel. 509271567, texx@wp.pl

Sprawy różne:

Zastępca koordynatora ds. ogólnych Adam Cetnerowski
ceti.mtg@googlemail.com

Adres korespondencyjny:

Gdański Klub Fantastyki
P.O.Box 76,
80-325 Gdańsk 37

Konto Gdańskiego Klubu Fantastyki:

PKO BP I O/GDYNIA nr 52 1020 1853 0000 9902 0067 8359

  3 komentarze to “Kontakt”

 1. „Osoba nie będąca członkiem może zostać uczestnikiem jedynie za rekomendacją pisarza SF&F, działacza Fandomu lub stałego uczestnika Nordconów (co najmniej zaliczonych 5 Nordconów”

  A co z ludźmi, którzy są „niezrzeszeni”. Czy ludzie fascynujący się twórczością Lema, Sapka, Tolkiena, grający w RPG czy to na papierze czy też w wersji komputerowej nie mają prawa uczestnictwa w konwencie ? Jeśli tak, to dlaczego ?

  • Jak sama nazwa mówi Nordcon to „Ogólnopolski Konwent Klubów Fantastyki” i słowo „Klubów” jest tu kluczowe. Z tego też powodu prosimy o rekomendację, żeby uniknąć osób przypadkowych. Nie jest to natomiast wielki problem i większość osób sobie z nim radzi. Jeśli nie znasz nikogo będącego w klubie zwróc się z pomocą do koordynatora i wyjąśnij mu sytuację, na pewno z chęcią ci pomoże.
   Do zobaczenia w porcie.

   Pozdrawiam i Arrrrrrr 🙂

 2. Znajdź kogoś, kto cię zarekomenduje i po kłopocie.

  Za wiki:
  „Nordcon a właściwie Konwent Polskich Klubów Fantastyki Nordcon to ogólnopolski zlot miłośników fantastyki organizowany przez Gdański Klub Fantastyki. Od innych imprez tego typu wyróżnia się pewną elitarnoścą, gdyż uczestniczyć w nim mogą jedynie osoby zrzeszone w klubach fantastyki lub polecone przez kogoś zrzeszonego.”.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Shares