1.5% podatku na rzecz GKF

 

Działania naszego klubu realizowane są z powodzeniem od ponad 35 lat, głównie siłami i entuzjazmem klubowiczów, którzy działają na zasadzie wolontariatu. Są jednak rzeczy, takie jak zakup książek do biblioteki czy wydawanie publikacji, których nie daje się załatwić nawet kilometrem sześciennym entuzjazmu. A wierzcie, że próbowaliśmy.

Dlatego jeśli przekażesz Gdańskiemu Klubowi Fantastyki 1,5 % swojego podatku, możesz być pewien, że każda złotówka będzie naprawdę dobrze wydana na rozwój polskiej fantastyki (którą tak lubisz!) i dawanie młodym duchem osobom (także Tobie!)  kulturalnej alternatywy w stosunku do szarej rzeczywistości. To zdecydowanie lepsza alternatywa niż oddać te pieniądze bezdusznej maszynie urzędniczej. Wyobraźnia i fantastyka też muszą czasem coś jeść. I niekoniecznie musi to być zielona pożywka.

Jak to zrobić?
W bardzo prosty sposób: na swojej deklaracji podatkowej wpisz numer GKFu jako Organizacji Pożytku Publicznego – 0000098018. Jeśli chcesz, możesz też dopisać na jaki konkretnie cel GKF ma spożytkować te pieniądze.

 Posted by at 00:21