lp. 092013
 

PolarisNebulaNiektórzy twierdzą, że fantaści żyją trochę w innym świecie. Czasem bardziej bajkowym, czasem mroczniejszym, ale nigdy nudnym czy monotonnym. Nasza wyobraźnia na codzień pozwala nam widzieć rzeczy niedostrzegalne i doświadczać życie silniej i intensywniej.

Chcielibyśmy zabrać was w magiczną podróż do innych światów i pokazać wam, że życie to nie tylko praca, telewizja i komputer. Stań z nami przeciw siłom ciemności, złym orkom czy korporacjom. Stań się na chwilę nieustraszonym wojownikiem, magiem ze stoickim spokojem i mądrością obserwującym świat czy przebiegłą włamywaczką.
Zakosztuj z nami przygody a Twoja wyobraźnia się rozbudzi i część przygody zostanie z wami w waszym codziennym życiu.

Zauważyliśmy brak w naszym regionie odpowiedniej imprezy fantastycznej, co powoduje, że wiele ludzi z różnych powodów nie jest w stanie uczestniczyć w takiej imprezie. Postanowiliśmy, że trzeba to zmienić.

Polaris jest inicjatywą Gdańskiego Klubu Fantastyki. Chcielibyśmy zacząć od jednodniowego konwentu, aby potem przekształcić go w pełnoprawny, weekendowy konwent.

Zapraszamy wszystkich chętnych, czy to posiadających pomysły, czy chcących coś zrobić. Nie będziemy patrzeć na przynależności klubowe czy partyjne. Wszystkich witamy z otwartymi ramionami.

Wspólnie możemy stworzyć od podstaw coś niesamowitego.

Szczególy:
Termin: Środa, 10.07.2013
Miejsce: Brzozowa 3B/2, Gdańsk Wrzeszcz
Wydarzenie na Facebooku

 Posted by at 12:12

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>