lt. 182013
 

Ciągle tylko hobbity, elfy, krasnoludy, hobbity, elfy, krasnoludy! Do znudzenia! A co z goblinami!? O tych stworach nikt ostatnio nie pamięta. Najwyższy czas więc dać światu do zrozumienia, że gobliny też istnieją i że należy im się sporo uwagi!

I po to właśnie jest Światowy Dzień Goblina. Zgodnie ze starożytnym goblińskim kalendarzem, w pierwszą sobotę miesiąca, czyli 2 marca, świętować będziemy Waaagh! Day. Spodziewać się można tradycyjnych śpiewów, goblińskiej strawy oraz magicznych napojów.

Odbędą się liczne gry i zabawy, w tym walka o totem, konkurs strojów z nagrodami oraz festiwal piosenki goblińskiej. Przedstawienie „Nie Bij Gobo” udowodni z kolei, że gobliny to stworzenia znające się nie tylko na bagiennej magii, ale także na sztuce i aktorstwie.

Organizatorzy, Gdański Klub Fantastyki i RockOut Pub zapewniają również zniżkę na piwo dla wszystkich, którzy z okazji tego dnia postanowią przebrać się za gobliny!

2.03.2013
15.00-3.30
ROCKOUT PUB, ul. Plac Dworcowy 2, Gdańsk Oliwa

UWAGA!
Integralnym elementem imprezy są Otrzęsiny No’Vych!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>