mj. 152014
 

Nasza wrocławska rezydentka Karolina „Mangusta” Kaczkowska namówiła nas do reaktywowania naszego legendarnego fanzinu „Czerwony Karzeł”. Po 15 latach hibernacji powróci on zatem w nowej formule i na trochę innych zasadach niż poprzednio. Naszym celem jest wydawanie dwóch numerów w roku, w formacie A5, z kolorową okładką w oprawie zeszytowej i objętością uzależnioną od ilości materiałów nadesłanych do redakcji. Jednym z naszych pomysłów jest także, aby każdy numer miał tzw. leitmotiv, który nie będzie jednak wykluczał możliwości publikowania tekstów nieutrzymanych w danym klimacie. Tematem najbliższego numeru jest barok i jego obecność w fantastyce.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z Karzełkiem (a zwłaszcza autorów opowiadań, szkiców krytycznych, artykułów publicystycznych, specjalistów od gier wszelakiego rodzaju, grafików itp.) prosimy o kontakt z redaktorką naczelną pod adresem mailowym: delvanakk(małpa)gmail.com. Pisać możecie także na adres redakcji Informatora: informator(małpa)gkf.org.pl, wpisując w temacie maila „Karzeł”.

Magazyn będzie się ukazywał na zasadach fanzinowych: materiały publikowane bez honorariów autorskich, ale za to dystrybuowany nieodpłatnie. Wydanie numeru 1(17)/2014 planujemy na sierpień b.r.

 Posted by at 21:43

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>