Images tagged "foka"

 
[Not a valid template]
 Posted by at 01:47

  No Responses to “Images tagged "foka"”

 1. Poznałem Krzysia w innych czasach, w innym systemie i na innym konwencie. Cóż można napisać w takiej sytuacji, gdy ktoś przewija się przez twoje życie przez prawie 30 lat ? Mnie brakuje słów, podobnie jak moim dziewczynom. Może tyle, że właśnie skończyła się pewna epoka i pewnie nie tylko dla mnie. Pocieszam się tylko, że Krzyś zmienił wachtę, zabiera się za organizację „Heavenconu” i kiedyś się spotkamy gdy zgłoszę się po akredytację.
  Wyrazy współczucia dla Rodziny i GKF-u od „angoli”

 2. Na zawsze w pamięci mi pozostanie obraz Papiera z jego wąsem, nieodłącznym niegdyś „Extra mocym”, którym zaciągał się po same pięty i niespożytą energią, zaraźliwym entuzjazmem. WIELKI był to człowiek

 3. Żegnaj Krzysiek….i do zobaczenia.

 4. Papier. Tubalny, zdecydowany głos i ciepły, przyjacielski uśmiech. Będę pamiętał.
  Tomasz Kołodziejczak

 5. Ogromny żal, ból i niepowetowana strata.
  Będzie nam Ciebie brakować.
  Wyrazy współczucia Rodzinie.

 6. Brak mi slow.
  R.I.P.

 7. A kiedy będzie – choćby w wersji pdf – 287 ?

  • Wszystkie znaki na ziemi i w niebie wskazują, że jest szansa, iż pdf pojawi się na stronie pod koniec tego tygodnia. Wszyscy trzymamy kciuki za naszego nowego redaktora technicznego, aby udało mu się z obrobieniem materiału wyrobić w obiecanym terminie.

 8. Przyłączam się do kibicowania nowemu TechRedowi… i czekamy 🙂

  dzięki za odp.

 9. Byłoby super jakby tak jeszcze ktoś posiedział troszkę i zrobił pliki mobi (i epub?), bo czytanie tak długiego tekstu z ekranu to będzie męka, a sporo z nas korzysta z czytników, a nie tabletów.

 10. Standardowo 17-19?

 11. Tak.

 12. mapki ładne, trzeba tylko pamiętać, że krainy opisywane w cyklu mogą być od siebie odległe nie tylko w przestrzeni, zresztą są nieraz wzmianki, że miecz Kaina ze stali „carsultyalskiej” (czy jakoś tak – nie pamiętam dokładnie nazwy) pochodzi z nieistniejącego już kraju, a pamiętam, że przynajmniej jedna opowieść była w owej Carsultii umiejscowiona.

 13. […] Źródło: gkf.org.pl/fantastyczna-sroda-groza-na-sesji-rpg/ […]

 14. 🙁

 15. 🙁

 16. A gdzie możńa kupić obrazy tego malarza ?

 17. […] Kaczkowskiej, zaczęto mówić o reaktywacji magazynu. Doszło do tego w tym roku. Najnowszy numer można zamówić wysyłając mail pod adres: […]

 18. Cześć

  czy podany adres email działa?
  Pozdrawiam,
  Grzegorz

Shares
займ на карту быстро payday installment loans займы на карту